پشتیبانی

اسنپ لوله |خدمات حفر چاه فاضلاب,جذبی,ارت تهران و حومه 09197731030
خدمات حفر چاه
5 (100%) 2 votes
خدمات حفر چاه

حفر چاه

حفرچاه اسنپ لوله

شرکت فنی اسنپ لوله در زمینه حفر و تعمیر چاه فاضلاب در تهران در حال فعالیت می باشد. این شرکت حفر چاه، تعمیر چاه و ترمیم چاه کهنه را بصورت جدی دنبال می کند و آنها را در دستور کار خود قرار داده است. شرکت اسنپ لوله با تخصص خود در زمینه حفر و تعمیر چاه نیازهای مشتریان را در زمینه چاه برطرف کرده است. چاههای حفر شده شرکت اسنپ لوله به صورت اصولی بوده و دچار ریزش نمی شوند.

برای سفارش حفر چاه می توانید به صفحه ثبت سفارش رفته یا با شماره های 09197731030 یا  09196424070 تماس بگیرید.

انواع حفاری چاه از نظر کاربرد ;

حفر چاه فاضلاب : حفر چاه فاضلاب به منظور اتصال خروجی فاظلاب و حمام ساختمان انجام میشود.استاندارد حفر چاه فاضلاب به صورت 8 الی 15 متر میله ی چاه فاضلاب و بنا به تعداد واحد های ساختمان و مصرف آب 40 الی 80 متر انباری چاه می باشد.

حفر چاه جذبیاگر جنس خاک منطقه ی شما به گونه ای باشد که جذب آب ندارد و چاه شما به صورت متوالی پر میشود و مجبور به تخلیه چاه مداوم هستید باید یک چاه جذبی جدید کنده شود.بنا بر روش های موجود در حفر چاه جذبی شما دیگر نگران پر شدن چاه خود نباشید.

حفر چاه ارتحفر چاه ارت به منظور اتصال سیم های محافظ برق ساختمان انجام میشود.حفرچاه ارت باید توسط یک متخصص انجام شود چون نیاز به اصول و قواعد خاص خود .

حفر چاه پافیلیهمانطور که از اسمش پیداس چاه پافیلی شبیه پای فیل کنده میشود.حفر چاه پافیلی به منظور زیر سازی ستون های ساختمان انجام میشود و اصولی انجام دادن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت حفر چاه

فردی که می خواهد چاه را حفر کند باید تجربه کافی در رابطه با حفر چاه را داشته و به نکات فوق دقت کند تا در هنگام حفر چاه و یا بعد از حفر و هنگام استفاده از چاه به مشکلی برنخرد. با توجه به این نکات آیا هر فردی می تواند چاه را حفر کند؟ اگر فردی که می خواهد چاه را حفر کند دقت کافی را نداشته باشد و در زمین نا مناسب اقدام به حفر چاه نماید چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است هنگام حفر به زمین سخت رسیده و کار حفر متوقف شود و یا بعد از حفر، به علت جنس نامناسب خاک، چاه به سرعت پرشود.

اگر فردی حفار عمق چاه را کم در نظر بگیرد، چاه پس از مدتی پر می شود و اگر عمق آن را زیاد در نظر بگیرد، هزینه اضافی به مالک ساختمان تحمیل میشود. اگر هنگام حفر انباری مناسب برای چاه تهیه نشود، پس از مدتی چاه پر شده و از لوله های ساختمان فاضلاب خارج خواهد شد. و یا اگر فاصله چاه جدید با چاه های قدیمی کم باشد، امکان نفوذ چاه ها به یکدیگر، و تخریب دیواره همدیگر وجود خواهد داشت که در این صورت امکان دارد زیر ساختمان ریزش پیدا کند.

هر یک از این نکات نیازمند توجه است تا مشکلی هنگام حفر چاه یا هنگام استفاده از چاه متوجه مالک ساختمان و دیگر افراد نشود. اگر می خواهید بدون خطر و با اطمینان خاطر اقدام به حفر چاه جدید کنید، متخصصین ما آماده مشاوره و همکاری با شما هستند. افراد ما هر نوع چاهی که موردنیاز شما در سرتاسر استان تهران باشد را حفر می کنند. ما با نیروهای متخصص و با دستگاه های پیشرفته، هر نوع چاهی که بخواهید حفر میکنیم.

حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفر چاه / حفرچاه فاضلاب / حفر چاه فاضلاب / حفرچاه فاضلاب / حفر چاه فاضلاب / حفرچاه فاضلاب / حفر چاه فاضلاب / حفرچاه فاضلاب / حفر چاه فاضلاب / حفرچاه فاضلاب / حفر چاه فاضلاب / حفر چاه ارت / حفر چاه ارت / حفر چاه ارت / حفر چاه ارت / حفر چاه ارت / حفر چاه ارت / حفر چاه جذبی / حفر چاه جذبی / حفر چاه جذبی / حفر چاه جذبی / حفر چاه جذبی / حفر چاه جذبی / 

2 thoughts on “خدمات حفر چاه”

  1. محسن گفت:

    عالی بود هم ارزون و هم سریعتر از همه جا ممنون از تیم اسنپ لوله 🙂

  2. ایرانخودرو گفت:

    عالی بودددددد مرسی خسته نباشید
    اسنپ همیشه یکه

Comments are closed.