حفر چاه با اسنپ لوله !

حفاری چاه اسنپ لوله

شرکت فنی اسنپ لوله در زمینه حفاری و تعمیر چاه فاضلاب در تهران در حال فعالیت می باشد. این شرکت حفاری چاه، تعمیر چاه و ترمیم چاه کهنه را بصورت جدی دنبال می کند و آنها را در دستور کار خود قرار داده است. شرکت اسنپ لوله با تخصص خود در زمینه حفاری و تعمیر چاه نیازهای مشتریان را در زمینه چاه برطرف کرده است. چاههای حفر شده شرکت اسنپ لوله به صورت اصولی بوده و دچار ریزش نمی شوند.

برای سفارش حفاری چاه می توانید به صفحه ثبت سفارش رفته یا با شماره های 09197731030 یا  09196424070 تماس بگیرید.

انواع حفاری چاه از نظر کاربرد ;

حفاری چاه فاضلاب :حفاری چاه فاضلاب به منظور اتصال خروجی فاظلاب و حمام ساختمان انجام میشود.استاندارد چاه فاضلاب به صورت 8 الی 15 متر میله ی چاه فاضلاب و بنا به تعداد واحد های ساختمان و مصرف آب 40 الی 80 متر انباری چاه می باشد.

حفاری چاه جذبیاگر جنس خاک منطقه ی شما به گونه ای باشد که جذب آب ندارد و چاه شما به صورت متوالی پر میشود و مجبور به تخلیه چاه مداوم هستید باید یک چاه جذبی جدید کنده شود.بنا بر روش های موجود در حفاری چاه جذبی شما دیگر نگران پر شدن چاه خود نباشید.

حفاری چاه ارتحفاری چاه ارت به منظور اتصال سیم های محافظ برق ساختمان انجام میشود.حفرچاه ارت باید توسط یک متخصص انجام شود چون نیاز به اصول و قواعد خاص خود .

حفاری چاه پافیلیهمانطور که از اسمش پیداس چاه پافیلی شبیه پای فیل کنده میشود.حفاری چاه پافیلی به منظور زیر سازی ستون های ساختمان انجام میشود و اصولی انجام دادن آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت حفاری چاه

فردی که می خواهد چاه را حفر کند باید تجربه کافی در رابطه با حفاری چاه را داشته و به نکات فوق دقت کند تا در هنگام حفاری چاه و یا بعد از حفر و هنگام استفاده از چاه به مشکلی برنخرد. با توجه به این نکات آیا هر فردی می تواند چاه را حفر کند؟ اگر فردی که می خواهد چاه را حفر کند دقت کافی را نداشته باشد و در زمین نا مناسب اقدام به حفاری چاه نماید چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است هنگام حفر به زمین سخت رسیده و کار حفر متوقف شود و یا بعد از حفر، به علت جنس نامناسب خاک، چاه به سرعت پرشود.

اگر فردی حفار عمق چاه را کم در نظر بگیرد، چاه پس از مدتی پر می شود و اگر عمق آن را زیاد در نظر بگیرد، هزینه اضافی به مالک ساختمان تحمیل میشود. اگر هنگام حفر انباری مناسب برای چاه تهیه نشود، پس از مدتی چاه پر شده و از لوله های ساختمان فاضلاب خارج خواهد شد. و یا اگر فاصله چاه جدید با چاه های قدیمی کم باشد، امکان نفوذ چاه ها به یکدیگر، و تخریب دیواره همدیگر وجود خواهد داشت که در این صورت امکان دارد زیر ساختمان ریزش پیدا کند.

هر یک از این نکات نیازمند توجه است تا مشکلی هنگام حفر چاه یا هنگام استفاده از چاه متوجه مالک ساختمان و دیگر افراد نشود. اگر می خواهید بدون خطر و با اطمینان خاطر اقدام به حفر چاه جدید کنید، متخصصین ما آماده مشاوره و همکاری با شما هستند. افراد ما هر نوع چاهی که موردنیاز شما در سرتاسر استان تهران باشد را حفر می کنند. ما با نیروهای متخصص و با دستگاه های پیشرفته، هر نوع چاهی که بخواهید حفر میکنیم.

2 thoughts on “خدمات حفر چاه”

  1. محسن گفت:

    عالی بود هم ارزون و هم سریعتر از همه جا ممنون از تیم اسنپ لوله 🙂

  2. ایرانخودرو گفت:

    عالی بودددددد مرسی خسته نباشید
    اسنپ همیشه یکه

Comments are closed.