لوله بازکنی بلوار فرحزادی

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

شرکت فنی اسنپ لوله در زمینه لوله بازکنی بلوار فرحزادی و تخلیه چاه در تهران در حال فعالیت می باشد. این شرکت ، لوله بازکنی و رفع گرفتگی های انواع لوله هارا بصورت جدی دنبال می کند.
لوله های باز شده توسط شرکت اسنپ لوله با ضمانت کتبی و تضمین قیمت کم, میباشد.

لوله بازکنی بلوار فرحزادی در کمترین زمان!

شاید شما هم با این صحنه رو به رو  شده اید که وقتی وارد منزلتان می شوید , بوی بدی تمام خانه را گرفته است. زندگی در این شرایط بسیار سخت و طاقت فرساست .این بوی بد می تواند علت های زیادی داشته باشد , گرفتگی لوله ی فاضلاب , گرفتگی لوله سینک ظرفشویی , گرفتگی لوله آشپزخانه و یا حمام باعث ایجاد چنین مشکلی میشود که در طول دراز مدت مشکلاتی فجیع دیگری را به بار می آورد .برای درخواست لوله بازکنی در بلوار فرحزادی کافیست با یکی از شماره های ما تماس بگیرید تا در کمتر از 15 دقیقه از خدمات ما بهره ببرید

روش های لوله بازکنی بلوار فرحزادی

قبل از اینکه دست به تلفن شوید و با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید خودتان میتوانید راه یک لوله بازکن را بپیمایید و از روش های خانگی لوله بازکنی بلوار فرحزادی که در زیر به آنها می پردازیم استفاده کنید تا هم در وقت و هم در هرینه ی خود صرفه جویی کنید.

لوله بازکنی دستی

در گرفتگی های سطحی و جزئی میتوانید از تلمه لوله بازکنی استفاده کنید.برای انجام این کار قسمت پلاستیکی را روی ورودی لوله قرار دهید , به طوری که هیچ راهی برای نفوذ هوا وجود نداشته باشد , به منظور بهتر انجام شدن کار میتوانید مقداری پارافین به دهانه ی قسمت پلاستیکی تلمبه بزنید , این کار از نفوذ هوا جلوگیری می کند.دسته ی تلمبه را به بالا و پایین حرکت دهید و چندین مرتبه این کار را تکرار کنید.پس از باز شدن لوله کمی آب ولرم داخل لوله بریزید تا مواد زائد را پایین ببرد.با این کار میتوانید نیاز خود به لوله بازکنی بلوار فرحزادی را برطرف کنید.

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

استفاده از سیخ

یکی از رایج ترین روش های خانگی برای لوله بازکنی در بلوار فرحزادی فرو کردن یک سیخ یا چیزی شبیه به آن درون لوله ی گرفته شده است . باید بگوییم این روش در زمانهایی که گرفتگی جزئی باشد میتواند کارساز باشد.اما این روش در اغلب موارد منجر به بروز مشکلات بدتری از قبیل شکستگی لوله می شود که شما با استفاده از این روش نه تنها در هزینه خود صرفه جویی نکردید بلکه هزینه را چند برابر میکنید.

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

محلول نمک و سرکه

کار ساز ترین روش برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه استفاده از محلول سرکه و نمک است. برای تهیه این محلول به یک سوم فنجان نمک و کمی سرکه نیاز داریم , هنگامی که این دو ماده را باهم ترکیب می کنیم به طور طبیعی باعث جوشیدن می شود واز خود گاز تولید میکند.شما باید همان لحظه و در حین جوشیدن محلول را داخل لوله بریزید.بهتر است از این روش در شب استفاده کنید و تا صبح در همان حالت بماند.

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

محلول های شیمیایی

دیگر روش خانگی که اغلب مردم برای لوله بازکنی بلوار فرحزادی از آن استفاده می کنند اسید ها و محلول های خطرناک می باشد.در نگاه اول اسید می تواند مشکل لوله از قبیل چربی و مو و … را برطرف کند. بله درست است ! اما اسید همانطور که میتواند چربی , مو و آشغال ها را از بین ببرد , می تواند اصلی ترین علت سوراخ شدن لوله ها نیز باشد , و شما بجای اینکه مشکل را برطرف کنید , مشکل را چند برابر کرده اید , پس توصیه می شود دست به چنین کار خطرناکی نزنید .

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

متخصص لوله بازکنی

وقتی با مشکل لوله بازکنی بلوار فرحزادی مواجه شدیم , بهترین راه حل برای رفع مشکل چیست ؟بهترین کار این است که کار را به یک متخصص واگزار کنید .اما از کجا بدونیم کسی که کار را به او می سپاریم متخصص هست یانه؟! شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند از جمله شرکت تهران صنعت  که میتوانید از آنها درخواست خدمات کنید . شرکت اسنپ لوله در این زمینه در سراسر تهران در حال فعالیت است این شرکت برای استخدام نیروی کار از چند جلسه آموزش کار و در نهایت از آزمون مهارت برای ارزیابی متخصصان استفاده می کند . و شما میتوانید با خیالی آسوده کار به دست این متخصصان بسپارید و از ضمانت کتبی کار بهره مند شوید.

لوله بازکنی بلوار فرحزادی
تماس با ما